Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
smartEDU - system ERP dla średnich uczelni Dynamics 365

smartEDU – system IT dla średnich uczelni

Microsoft Dynamics i nasz one4all eduHR kojarzą się z dużymi uczelniami. Od teraz nasz flagowiec – system informatyczny dla uczelni, dostępny jest nie tylko dla dużych jednostek edukacyjnych, ale także dla tych średniej wielkości.

Od lat dostarczamy największym polskim szkołom wyższym rozwiązania informatyczne, które pozwalają całościowo zarządzać ich procesami finansowymi, księgowymi, pracowniczymi i projektowymi. Współpracujemy z dużymi, prestiżowymi uczelniami, pomagając im osiągać przewagę konkurencyjną i wyższą efektywność, dzięki najnowocześniejszym technologiom, opartym na systemie ERP światowego lidera – Microsoft. A jako polska firma IT, z blisko 30 letnim doświadczeniem, wiemy, jak zapewnić zgodność tych rozwiązań z polskimi realiami.

Teraz oferujemy nasz system także średnim uczelniom – smartEDU to wersja aplikacji dostosowana do ich potrzeb i wymagań, ale także możliwości finansowania.

Dowiedz się jak oprogramowanie sprawdzone przez liderów rynku edukacyjnego może przenieść Twoją uczelnię na najwyższy poziom technologiczny.

Przekonaj się jak smartEDU obniży koszty działania, usprawni przepływ informacji i podniesie efektywność Twojej uczelni.

Zapytaj nas o smartEDU!