Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Arcus Systemy Informatyczne

Arcus SI od ponad 25 lat jest partnerem firmy Microsoft i realizuje projekty informatyczne, które przede wszystkim pozwalają zwiększyć efektywność swoich Klientów, wykorzystując przy tym nowoczesne i sprawdzone narzędzia informatyczne oraz wysokiej jakości usługi. Arcus SI dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach z różnych sektorów jak i instytucjach publicznych.

// System Zarządzania Jakością

ISO 9001

Arcus Systemy Informatyczne wdrożył System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. System ten ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego dostarczanych usług i produktów oraz maksymalizację zadowolenia Klientów.

System Zarządzania Jakością wdrożony przez Arcus Systemy Informatyczne obejmuje swoim zakresem:

  • Usługi doradcze, konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie systemów informatycznych,
  • Kompleksowe wsparcie w zakresie użytkowania technologii ICT.

Realizacja założeń Polityki Jakości oraz ciągłe doskonalenie systemu są nie tylko gwarancją wiarygodności firmy jako dostawcy usług informatycznych, ale także pozwalają zwiększać jej konkurencyjność na rynku.

Zarząd

Zespół Arcus SI tworzy ponad 40 ekspertów i profesjonalistów.

Maciej Czernaś

Prezes Zarządu

Radosław Żelazowski

Wiceprezes Zarządu

Grupa Arcus

ARCUS S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. ARCUS i spółka zależna ARCUS Systemy Informatyczne oferują usługi integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Kolejną spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkujący systemy do obiegu informacji.

Pozostałe spółki z Grupy Arcus

W ramach strategii rozwojowej, w lipcu 2008 roku, ARCUS S.A. dokonał zakupu 55% akcji T-matic Systems Sp. z o.o., jednego z liczących się na rynku operatorów telematycznych i dostawcy zintegrowanych narzędzi kontrolingowych, służących do optymalizacji kosztów w transporcie osobowym, ciężarowym i maszynach roboczych. 24 października 2019 roku ARCUS SA połączył się ze spółką T-matic Systems.
Spółka GEOTIK powstała w 2016 roku z połączenia wyodrębnionej części T-matic Systems, spółki zależnej Arcus SA, zajmującej się telematyką, ze spółką Rikaline – polskim producentem aplikacji i urządzeń do zarządzania flotą samochodową. GEOTIK Sp. z o.o. oferuje zaawansowany technologicznie i funkcjonalnie produkt dedykowany dla dużych przedsiębiorstw i instytucji oraz rozwiązanie BRUMGO przeznaczone dla mniejszych podmiotów.
W maju 2011 roku ARCUS S.A. objął 87% udziałów w Docusoft Sp. z o.o., zajmującej się produkcją oprogramowania organizującego obieg dokumentów oraz umożliwiającego implementację i wsparcie procesów biznesowych (BPM). Oferowane systemy przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw, chcących usprawnić obieg i bezpieczeństwo informacji w formie elektronicznej.
W listopadzie 2013 roku T-matic Systems S.A. utworzyła i nabyła 100% udziałów w Durau. Obecnie 100% udziałów Durau Sp. z o.o. należy do Arcus S.A. Durau jest innowacyjną grupą zakupową. Łączy potencjał negocjacyjny małych firm w silną grupę, z którą chcą rozmawiać najwięksi dostawcy usług dla przedsiębiorstw – energii, usług ochrony mienia, telekomunikacyjnych, marketingowych.
24 września 2018 r. Arcus SA podpisał umowę inwestycyjną ze spółką Zeccer, z którą od kilku lat rozwija w Polsce sieć samoobsługowych punktów druku w miejscach publicznych.