Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Faktury ustrukturyzowane

one4all KSeF

5 lutego 2021 r. ogłoszono projekt nowelizacji Ustawy o VAT, który umożliwia wystawianie tzw. faktur ustrukturyzowanych.

Faktura ustrukturyzowana to faktura wystawiona przy użyciu Krajowego Systemu e-Faktur wraz z przydzielonym numerem identyfikującym tę fakturę w KSeF, w jednolitym formacie – XML.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym produktem one4all KSeF, prosimy o kontakt – kolejność zgłoszeń będzie miała wpływ na porządek uruchomienia rozwiązania u poszczególnych Klientów.

Kiedy?

Od 1 lipca 2024 r. Krajowy System eFaktur będzie obowiązkowy dla wszystkich. Jeśli chcesz być gotowy na nadchodzące zmiany, warto skorzystać z naszego produktu już teraz. Opracowaliśmy gotowy produkt one4all KSeF, który przygotuje Państwa system do wysyłania faktur na platformę KSeF ora do ich odbierania.

Jak to będzie działać?

Faktury będą wystawiane tak, jak do tej pory – przy użyciu systemów księgowych. Następnie będą przesyłane bezpośrednio do KSeF poprzez API. Przesyłanie faktur do systemu KSeF będzie możliwe po uwierzytelnieniu podatnika w systemie. Do tego celu będzie potrzebny kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis profilem zaufanym. Przed korzystaniem z rozwiązania należy uzyskać zgodę od kontrahenta. Noty korygujące, ze względu na ich specyfikę, będą wystawianie i otrzymywane na zasadach dotychczasowych, tj. poza KSeF.

Korzyści produktu one4all KSeF

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami!

    Formularz kontaktowy

    * - pola wymagane