Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kompleksowo wspieramy procesy biznesowe firm w całej Polsce oraz Europie!

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów nie chemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

ARCUS S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. ARCUS i spółka zależna ARCUS Systemy Informatyczne oferują usługi integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne).

Wirtualna Polska (WP) – pierwszy polskojęzyczny serwis internetowy, założony w 1995 roku. Obecnie należy do spółki Wirtualna Polska Media SA, która jest częścią Grupy Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna. Jest to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2.pl oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl czy dobreprogramy. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji.

Politechnika Śląska to najstarsza uczelnia techniczna w regionie i jedna z największych w kraju. Powstała w 1945 roku jako zaplecze naukowo-dydaktyczne dla najbardziej uprzemysłowionego okręgu w Polsce i jednocześnie jednego z bardziej zindustrializowanych obszarów w Europie – Górnego Śląska.
Obecnie kształci ok. 26,5 tys. studentów i zatrudnia ok. 5 tys. pracowników.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – polski publiczny uniwersytet z siedzibą w Poznaniu, czwarty najstarszy funkcjonujący uniwersytet w Polsce. Od 2019 jest jedną z dziesięciu polskich uczelni posiadających status uczelni badawczej.
Politechnika Poznańska – państwowa uczelnia o profilu technicznym w Poznaniu. Uczelnia jest notowana w pierwszej 10 najlepszych politechnik w Polsce. W 2020 roku ranking Perspektyw sklasyfikował uczelnie jako najlepszą w Polsce dla kierunku Logistyka, drugą dla kierunku Automatyka i robotyka oraz trzecią dla dyscyplin: Informatyka, Inżynieria Chemiczna i Inżynieria produkcji. Wszystkie dyscypliny realizowane na Politechnice znajdują się w pierwszej dziesiątce w Polsce. Uczelnia została także sklasyfikowana na 1. miejscu w Polsce oraz 314. na świecie dla dyscyplin informatyka i elektronika.

Poczta Polska S.A. – jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się świadczeniem usług pocztowych (listy i paczki), bankowo-ubezpieczeniowych – poprzez spółki z Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej (Bank Pocztowy i Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) oraz usług logistycznych. Spółka rozwija także obszar usług cyfrowych (neoznaczek, neolist, neokartka) realizowanych poprzez platformę internetową – Envelo.

Perła – Browary Lubelskie S.A. – polski producent napojów alkoholowych.
Herbapol – przedsiębiorstwa w Polsce zajmujące się przetwórstwem ziół i produkcją z nich preparatów spożywczych, leczniczych i kosmetycznych.
Kemipol Sp. z o.o. to firma oferująca produkty i aplikacje służące głównie uzdatnianiu wody i oczyszczaniu ścieków.
Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM to polska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku. Jest liderem na rynku produktów elektrotechnicznych, corocznie dostarczają swoje rozwiązania do ponad 50 krajów świata. Każdego dnia ponad 14.000 produktów z oferty jest używanych w branży energetycznej, elektrotechnicznej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz w innych gałęziach przemysłu.
Plastics Group Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferują wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki – w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.
Elektrobudowa SA – spółka giełdowa związana z budownictwem przemysłowym i energetyką notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1996 roku, działająca w branży energetycznej.
Spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. za cel działalności stawia sobie świadczenie usług serwisowych urządzeń telekomunikacyjnych, gwarancyjny i pogwarancyjny serwis naprawczy urządzeń telekomunikacyjnych, tabletów, wybranych modeli cyfrowych aparatów fotograficznych, usługi logistyczne, odnawianie i modyfikacje urządzeń telekomunikacyjnych na zlecenie producentów i operatorów telefonii komórkowej.

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami!

    Zapytaj o referencje z Twojej branży

    * - pola wymagane