Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Dotacje na ERP - Microsoft Dynamics 365

Wdrożenia Microsoft Dynamics 365 z funduszy unijnych!

Chcesz wdrożyć lub zmienić system ERP w swojej organizacji, ale potrzebujesz finansowania? Arcus SI i Leyton – ekspercka firma doradcza w zakresie finansowania innowacji – łączą siły, by wspólnie wspierać firmy, uczelnie i instytucje we wdrażaniu najnowocześniejszych systemów informatycznych z pomocą funduszy unijnych!

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się z jakich programów Twoja organizacja może pozyskać środki na wdrożenie systemu ERP.
Uzyskaj kompleksowe wsparcie – wspólnie z Leyton pomożemy Ci dobrać system do potrzeb, zawnioskować o odpowiednie fundusze, wdrożyć oprogramowanie oraz rozliczyć projekt.
Odkryj korzyści wdrożenia Microsoft Dynamics 365 – globalnego systemu ERP firmy Microsoft, dostosowanego przez ekspertów Arcus SI do potrzeb polskich firm i instytucji. Zobacz jak wspierane przez AI moduły finansowe, kadrowo-płacowe, magazynowe, logistyczne i projektowe Dynamics 365 wyniosą Twoją organizację na najwyższy poziom efektywności.
Nie czekaj – programy unijne są już aktywne!
Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły!