Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// system erp

Microsoft Dynamics 365

Dynamics 365 to nowoczesny, dostępny przez przeglądarkę, system ERP firmy Microsoft, dla średnich i dużych organizacji.

Rodzina Dynamics 365 to aplikacje biznesowe które doskonale działają oddzielnie i razem, dając możliwość dostosowywania rozwiązań do konkretnych potrzeb. Taka elastyczność umożliwia każdej firmie wybór rozwiązania, które pozwoli jej dokonać transformacji cyfrowej. Dynamics 365 jest dostępne w chmurze, lokalnie lub za pośrednictwem opcji wdrożenia hybrydowego, które dostosowują się do zmiennych wymagań, są zgodne z przepisami i pozwalają maksymalnie wykorzystać istniejące inwestycje.

Przewagi systemu Dynamics 365:

Nowoczesna wersja na przeglądarkę internetową

Prosty dostęp do systemu - brak konieczności używania Terminali, połączeń VPN

Płynna integracja z Ekosystemem Microsoft (SharePoint, Office, Excel, Hurtownia danych)

Ciągły rozwój systemu o nowe funkcjonalności (m.in. Zarządzanie wymiarami, Workflow, Windykacja, Produkcja, Zarządzanie magazynem)

W ramach Dynamics 365 możemy wyróżnić m.in.

Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations

Aby zapewnić większą elastyczność w korzystaniu z możliwości Dynamics 365 for Finance and Operations to teraz dwie aplikacje — Dynamics 365 Finance i Dynamics 365 Supply Chain Management.

Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 w swej idei zapewnia obsługę przedsiębiorstw o strukturze rozproszonej geograficznie. W ramach jednego systemu można obsługiwać i zarządzać nieograniczoną ilością przedstawicielstw czy podmiotów powiązanych, bez względu na ich lokalizację. Microsoft Dynamics 365 umożliwia normalizację procesów biznesowych w skali całej organizacji i uwzględnienie korekt walutowych, pracę w wielu walutach i wielu językach, z jednoczesnym spełnianiem indywidualnych wymogów księgowych różnych krajów.

Dynamics 365 Supply Chain Management

Microsoft Dynamics 365 przygotowany jest do obsługi informatycznej całych grup kapitałowych. W ramach jednej grupy skupione mogą być spółki o odmiennej charakterystyce: od firm produkcyjnych, poprzez dystrybucyjne, retail czy nawet usługowe - całość w ramach jednego rozwiązania z możliwością powiązanego łańcucha logistycznego. Mechanizm uwspólniania danych pomiędzy spółkami optymalizuje sposób zarządzania procesami między-firmowymi.

Co mówią nasi Klienci?

Emilia Clarke
źródło: Rzeczpospolita Dodatek promocyjny Cyfrowa rewolucja w firmach i urzędach
Wdrożony przez Arcus SI system ERP usprawnił pracę użytkowników naszej firmy, zwiększając efektywność oraz wydajność pracy. Usprawnienie osiągnięte zostało poprzez szybki i wygodny dostęp do informacji, danych i transakcji, zarówno dla użytkowników pracujących operacyjnie w systemie, jak i dla kierownictwa oraz zarządu.

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami!

    Formularz kontaktowy

    * - pola wymagane