Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Nowy projekt wdrożenia

Nowy projekt wdrożenia

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy proces wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365 z wykorzystaniem platformy one4all dla uczelni i biznesu w Uniwersytecie Gdańskim.

O systemie

Microsoft Dynamics 365 to nowoczesne rozwiązanie pozwalające zrobić duży krok w cyfryzacji procesów wewnętrznych. Uczelnia, wymaga sprawnego zarządzania zarówno finansami, kadrą pracowniczą, projektami, a także sferą dydaktyczną i relacjami ze studentami. Wdrożony przez Arcus SI system informatyczny będzie działać kompleksowo i pozwoli zoptymalizować szereg procesów zachodzących na uczelni. Dzięki wieloletniej współpracy z uczelniami, wspólnie z Microsoft, Arcus SI stworzył system wyspecjalizowany dla uczelni – one4all dla Uczelni na bazie Microsoft Dynamics 365 – rozwiązanie globalne, wielowalutowe i wielojęzykowe.

Platforma jest jedynym tego rodzaju rozwiązaniem w Europie dedykowanym do zarządzania działalnością szkół wyższych. Dzięki partnerstwu z firmą Microsoft jesteśmy w stanie zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

System ERP zostanie zintegrowany z istniejącymi aplikacjami odpowiedzialnymi za procesy rozliczeń bankowych, przepływu pracy i obiegu dokumentów oraz raportowania. Co ważne pozwoli także na integrację z pozostałymi systemami dydaktycznymi

Automatyzacja procesów

Dynamics 365 pozwala zmienić charakter swojego tradycyjnego zarządzania finansami, automatyzować procesy, aby zwiększać efektywność i lepiej kontrolować koszty, zmniejszać nakłady operacyjne i złożoność finansową. Jest wykorzystany przez klientów z różnych branż na całym świecie.

Eliminacja dodatkowej dokumentacji zewnętrznej

System one4all (na bazie Microsoft Dynamics 365) dedykowany dla Uczelni to globalne i spójne prowadzenie projektów poprzez wspólne i jednolite kategorie opisowe pozwala uzyskiwać szereg korzyści – np. raporty w różnych układach, a także zwiększa wiarygodność danych dzięki temu, że nie muszą być one przenoszone czy przetwarzane przez inne źródła/miejsca systemu.

MCZ

„Środowisko naukowe potrzebuje nowoczesnej struktury organizacyjnej, wspieranej przez najnowsze technologie. Cieszymy się, że kolejna uczelnia zdecydowała się korzystać z autorskiego rozwiązania Arcus SI – platformy one4all na bazie Microsoft Dynamics 365, która jest jedynym tego rodzaju rozwiązaniem w Europie. System dedykowany do zarządzania działalnością szkół wyższych z pewnością zapewni kompleksowe wsparcie i integrację procesów zachodzących na Uniwersytecie Gdańskim. To duży krok w stronę cyfryzacji i dalszego rozwoju uczelni przy wsparciu najnowocześniejszych technologii”
Maciej Czernaś, Prezes Arcus SI

 

 

 

 

Źródło zdjęcia w tle: https://ug.edu.pl/o_uczelni