Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Nowy projekt wdrożeniowy

Nowy projekt wdrożenia

Z przyjemnością otwieramy kolejny rozdział współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dotyczący świadczenia usługi serwisowej w zakresie systemów informatycznych Axapta 3.0 oraz Microsoft Dynamics AX2012 wraz z modułem Honoraria i Formularze oraz przygotowanymi dla Uniwersytetu funkcjonalnościami.

Ta oficjalna nazwa projektu, realizowanego w konsorcjum z Integris, w praktyce oznacza dla Arcus SI kontynuację wspierania systemu Klienta i prac użytkowników oraz jego wspólne rozwijanie, głównie w zakresie kadrowo-płacowym.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza jest jednym z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce. Obecnie kształci blisko 35.000 studentów i ponad 1.300 doktorantów. Oferuje 80 kierunków studiów i ponad 200 specjalności. Jego dyplom to ceniony atut na rynku pracy i w środowiskach naukowych.

Dziękujemy Klientowi za satysfakcjonującą dotychczasową współpracę. Cieszymy się, że nadal będziemy mogli razem podejmować wyzwania, związane m.in. z dostosowywaniem systemu do licznych zmian w przepisach, w tym w prawie pracy. Pomożemy przez nie sprawnie przejść.

Zobacz referencje z naszych dotychczasowych projektów.