Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Nowy projekt wdrożeniowy

Nowy projekt wdrożenia

Z radością dzielimy się informacją o rozpoczęciu w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. wdrożenia modułu Kadry i Płace HC 365, bazującego na Microsoft Dynamics 365 i wzbogaconego o elementy autorskie.

Nasz Klient to jeden z czołowych europejskich producentów rur wielowarstwowych i z polietylenu. Firma zna już i ceni rozwiązania ERP z rodziny Microsoft. Od lat z powodzeniem pracuje na Dynamics AX 2012, który mieliśmy przyjemność wspierać i rozwijać.

Obecnie, przechodząc na najnowszą wersję systemu, Spółka otwiera sobie drzwi do dalszego usprawnienia swoich procesów operacyjnych i zarządczych, dzięki dostępnym w Dynamics 365 najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym.

Cieszymy się, że będziemy mogli wziąć udział w cyfrowym rozwoju tej prężnie działającej organizacji i dziękujemy Klientowi, że obdarzył nas zaufaniem i powierzył nam implementację tak istotnego obszaru jak Kadry i Płace.

Zobacz referencje z naszych dotychczasowych projektów.