Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Multilayer Pipe Company - zakończenie wdrożenia Microsoft Dynamics 365

Wdrożenie modułu kadrowo-płacowego w Dynamics 365 w Multilayer Pipe Company zakończone sukcesem!

Kolejne wdrożenie zakończone sukcesem! Multilayer Pipe Company (MPC), jeden z największych europejskich producentów rur wielowarstwowych i z polietylenu sieciowanego, wdrożył Microsoft Dynamics 365 – najnowszą, chmurową, wspieraną AI wersję prestiżowego systemu ERP. To ważny krok na drodze firmy do dalszego dynamicznego rozwoju i realizacji swojej misji – bycia europejskim wiodącym producentem rur z polietylenu do zastosowań wewnątrz budynków.

Arcus SI poprowadził Klienta w tym projekcie przez upgrade systemu z wersji AX 2012 do Dynamics 365 w obszarze kadrowo-płacowym. Wdrożyliśmy standardową wersję modułu HC 365 oraz założone w projekcie modyfikacje, dostosowujące system do potrzeb firmy.

Projekt objął analizę, projektowanie, wykonanie, testy i uruchomienie systemu oraz szkolenia dla użytkowników i powdrożeniowy nadzór.

A wszystko to w terminie i zgodzie z harmonogramem!

Efekt?

  • Obsługa ok. 250 pracowników biurowych i produkcyjnych
  • Poprawnie naliczane listy płac
  • Paski płacowe zabezpieczone hasłem i wysłane pracownikom e-mailem, bezpośrednio z systemu
  • I wiele innych nowoczesnych, zautomatyzowanych procesów kadrowo-płacowych

W planie są dalsze prace rozwojowe.

Za finansową część wdrożenia odpowiadała w projekcie firma @INTEGRIS.

Dziękujemy Klientowi @MULTILAYER PIPE COMPANY za efektywną i satysfakcjonującą współpracę, zaufanie i plany wspólnego rozwijania systemu, a Partnerowi @INTEGRIS za wytrwałe i pełne zaangażowania dążenie do wspólnego celu.

Ogromny szacunek dla Zespołów Wdrożeniowych wszystkich stron, w tym naszego #HRPowerTeam – w świetle statystyk dot. wdrożeń IT, według których ok. 30% projektów kończy się porażką, a blisko 90% opóźnieniami, nasze wspólne osiągnięcie to jeszcze większy sukces!