Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Wdrożenie D365 w WP Holding S.A.

Wdrożenie Dynamics 365 w Wirtualna Polska Holding S.A. zakończone sukcesem!

Z satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy z sukcesem wdrożenie Microsoft Dynamics 365 w Wirtualna Polska Holding S.A., największym polskim holdingu medialnym.

Klient zdecydował się na migrację z Microsoft Dynamics 2009 do Dynamics 365 aby wykorzystać możliwości najnowszej wersji do usprawnienia zarządzania procesami biznesowymi i optymalizacji pracy. Wdrożenie, które objęło moduły: Finanse, Sprzedaż, Środki Trwałe, Marketing, Organizacja, Magazyn i Sekretariat, pozwoliło firmie jeszcze skuteczniej monitorować operacje biznesowe i przyspieszyć reagowanie na zmiany. Wprowadzanie i korzystanie z danych zostało uwspólnione pomiędzy poszczególnymi podmiotami holdingu, co znacząco przyspieszyło generowanie informacji i ich analizę.

Projekt wiązał się z wieloma wyzwaniami. Wielospółkowy charakter organizacji oznaczał konieczność wdrożenia systemu w aż 13 spółkach, uruchamianych etapami. Migracji należało dokonać bez wstrzymywania bieżących prac Klienta, a do zaimportowania była ogromna ilość danych, przykładowo jedna z tabel zawierała ponad 1 mln rekordów! Dodatkowo, zmieniająca się dynamicznie w okresie wdrożenia sytuacja globalna wpływała na jego harmonogram. Mimo to, dzięki skutecznemu współdziałaniu zespołów projektowych obu stron, wdrożenie zrealizowano zgodnie z założeniami.

Obecnie rozpoczynamy kolejny etap współpracy z Klientem w ramach utrzymania systemu i wspierania jego użytkowników w codziennej pracy.