Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

System Kadrowo-Płacowy: one4allEduHR

Nowy system, który usprawni procesy w zarządzaniu przedsiębiorstwem w obszarze Kadr i Płac.

Przy wykorzystaniu systemu opartego o najnowocześniejsze technologie firmy Microsoft, rozwiązanie oparte o system one4all na bazie Dynamics 365, pozwala osiągać przewagi konkurencyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem w obszarze Kadr i Płac.

Obszar realizacji podstawowych procesów biznesowych dokonuje się przy pomocy rozwiązania klasy ERP (Enterprise Resource Planning) wspomagającego zarządzanie organizacją. Rozwiązanie umożliwia pracownikom całej organizacji podejmowanie optymalnych decyzji biznesowych. Kompleksowe funkcjonalności zawarte w całym systemie one4all, na który składa się wiele elementów automatyzują i usprawniają procesy finansowe, oraz inne zachodzącymi w organizacji.

Co jest naszą przewagą konkurencyjną?

Możliwość tworzenia składników płacowych oraz raportów kadrowych i płacowych z poziomu użytkownika. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na oszczędność czasu i pracy ludzkiej oraz obniżenia kosztów. Dodatkową przewagą w skali światowej opiniowanego rozwiązania jest zastosowanie technologii chmury. Dynamiczny rozwój technologii zmienia sposób prowadzenia biznesu. Globalne rozwiązanie dostępne w chmurze to przede wszystkim dostęp do danych z każdego miejsca na świecie i z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Rozwiązanie w chmurze, to jedna z najkorzystniejszych form przetwarzania danych i wsparcia informatycznego firm. Dzięki temu modelowi organizacja odnosi szereg korzyści, w wymiarze globalnym, organizacyjnym, funkcjonalnym, finansowym i czasowym.

Korzyści produktu