Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Nowe struktury JPK_V7M(3) i JPK_V7K(3)

Nowe struktury JPK_V7M(3) i JPK_V7K(3)

Uwaga! Zmiana podatkowa! Na stronach Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja o konsultacjach podatkowych dotyczących nowych struktur JPK_V7M(3) i JPK_V7K(3). Udostępnione zostały struktury robocze nowych deklaracji, które mają obowiązywać od 1 lipca 2024r.

Zmiany te są spowodowane wejściem w życie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) oraz zmianami w ustawie o VAT, które są obecnie w fazie projektowania. Mowa o dodaniu m.in. w deklaracji JPK_VAT numeru KSeF faktury, oznaczania czy faktura została wystawiona w okresie awarii lub niedostępności serwisu ministerialnego KseF. Dodanie numeru KSeF w przelewach bankowych na chwilę obecną planowane jest od 01.01.2025r.

Dla klientów, którzy korzystają z naszego one4all JPK_VAT zostanie udostępniona aktualizacja dostosowująca deklarację do nowej wersji JPKv7M(3) i JPKv7K(3). Oferty na aktualizację zostaną wysłane po opublikowaniu ostatecznej wersji struktury na stronach Ministerstwa Finansów.


Dołącz do naszych Klientów, aby Twój system był zawsze na czas dostosowywany do zmian przepisów. Skontaktuj się z naszymi doradcami! KONTAKT