Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
one4all ksef

Webinar o one4all KSeF wzbudził duże zainteresowanie Klientów

Za nami niezwykle ciekawy webinar o one4all KSeF, nowym produkcie Arcus SI, dostosowującym system do wysyłania i odbierania faktur poprzez platformę KSeF. Zainteresowanie nim przeszło nasze oczekiwania, a ilość i różnorodność zadanych pytań świadczą o tym, że temat jest naprawdę gorący.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a pozostałych zainteresowanych, którzy nie mogli tym razem być z nami, zapraszamy na kolejną edycję, która uwzględni rozwój produktu i udzielone w pierwszym wydarzeniu odpowiedzi.
Szczegóły niebawem – zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych newsów i zaproszeń, a w międzyczasie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży (502 190 954, Damian.Szostek@arcussi.pl), który z przyjemnością opowie o one4all KSeF, przygotuje ofertę, odpowie na pytania.
Żyjemy w czasach ciągłych zmian i to, jak szybko potrafimy się do nich przystosować, często decyduje o naszej przewadze. Im prędzej wdrożymy nowe, wymagane wkrótce przepisami narzędzia, tym spokojniej będziemy mogli działać i rozwijać się.