Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Financial Tags dla Microsoft Dynamics 365

Tagi Finansowe dla Microsoft Dynamics 365

W najnowszej wersji Microsoft Dynamics 365 pojawi się nowa, ciekawa funkcja – Financial Tags (Tagi Finansowe), dzięki której zarządzanie finansami w systemie stanie się jeszcze łatwiejsze!

📌 Financial Tags to narzędzie, które umożliwi kategoryzowanie i śledzenie transakcji w systemie oraz ich szybkie filtrowanie i wyświetlanie według kategorii, co ułatwi analizowanie wydatków i podejmowanie decyzji finansowych.

📌 W porównaniu do istniejących już w systemie Financial Dimensions (Wymiarów Finansowych) nowa funkcja oferuje bardziej intuicyjny i elastyczny sposób zarządzania finansami. Wymiary finansowe mają to do siebie, że każdy nowo dodany, pojawia się odtąd na wszystkich formatkach z wymiarami finansowymi, nawet jeśli potrzebujemy go tylko do jednego konta księgi. Rozbudowana liczba wymiarów ma zaś swoje wady – nie tylko zaburza i niepotrzebnie rozszerza ich widok, ale też jest uciążliwa dla pracowników, którzy muszą zastanawiać się jak prawidłowo uzupełnić każdy z nich. Dodatkowo dodanie kolejnego wymiaru do zestawu powoduje wydłużenie procesu zamknięcia roku.

📌 Tagi Finansowe, w przeciwieństwie do Financial Dimensions, nie wymagają ściśle określonej struktury wymiarów finansowych i nie wyświetlają się wszędzie. Daje to użytkownikom większą swobodę w kategoryzowaniu wydatków i przyda się do przypadków, gdy nie potrzebujemy znacznika (analityki) do transakcji w całym systemie, a jedynie rozszerzenia możliwości raportowania zapisów księgowych. I jeszcze jedno – można je zmienić nawet po zaksięgowaniu transakcji.

Dowiedz się więcej o możliwościach tej funkcji oraz całego Dynamics 365https://arcussi.pl/kontakt/.
A jeśli pracujesz jeszcze na starszych wersjach Dynamics – czas pomyśleć o migracji! Zapytaj nas jak bezpiecznie przejść na najnowszą wersję – https://arcussi.pl/microsoft-dynamics-365/.