Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Uczelnia przyszłości - konferencja dla uczelni

Konferencja „Uczelnia przyszłości. Wyzwania i innowacje”

Już 19 czerwca będziemy mieli przyjemność po raz kolejny wystąpić wraz z Arcus S.A. na konferencji „Uczelnia Przyszłości. Wyzwania i innowacje” z prezentacją pt. Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni – dlaczego warto wybrać one4all edu i Microsoft Dynamics 365.

To prestiżowe wydarzenie, organizowane przez Cloud Team, skierowane jest do władz uczelni, osób odpowiedzialnych za uczelniane projekty i szefów działów IT.

A oto zapowiedź naszej prelekcji:

Jak uczelnia może sprostać wyzwaniom cyfrowej rzeczywistości? Wybierając najbardziej zaawansowane technologicznie, a jednocześnie dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest one4all edu – oparty na Microsoft Dynamics 365, w pełni chmurowy, kompleksowy system ERP, obsługujący, integrujący i usprawniający procesy biznesowe uczelni. Wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy, w tym te oparte na sztucznej inteligencji, pozwala skutecznie i szybko analizować dane i sprawnie podejmować decyzje zarządcze. Jest dostosowany do specyfiki funkcjonowania szkół wyższych i aktualnych przepisów polskiego prawa. Spełnia najwyższe wymagania dot. bezpieczeństwa danych. Integruje się z obiegami dokumentów, portalami pracowniczymi, systemem POLON, ZUS i wieloma innymi. Jego moduł kadrowo-płacowy one4all eduHR zabezpiecza specyficzne potrzeby uczelni, charakterystyczne dla obszaru pracowniczego. Z one4all edu korzysta z powodzeniem już kilka polskich uczelni. Dowiedz się dlaczego one4all edu jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb szkół wyższych.

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź szczegóły